• https://www.facebook.com/KanadaKultur?fref=ts
  • https://plus.google.com/+KanadaKültür
  • https://twitter.com/kanadakultur
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Kanada Work and Study

Work and study eğitimleri için Merkezimizle İletişime geçiniz.

0212 252 90 35 pbx

 Özel Ders İngilizce ve Özel Ders Fransızca için Merkezimizle İletişime geçiniz.  0212 252 90 35 pbx

FACEBOOK

Facebook Login JavaScript Example
You Tube

       Amerika Vizesi

Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları Başvurusu için
Tıklayınız
DUYURU: 01 Ekim 2014 Tarihi itibari ile Kanada Büyükelçiliği vize başvurularında türkçe sunulan evrakların Certified Olarak İngilizce'ye TERCÜME EDİLMESİNİ istemektedir. Aksi durumda Otomatik olarak vize başvurularının RED EDİLECEĞİ belirtilmiştir.Ayrıntılı Bilgi için bizimle iletişime geçiniz
                                           0 212 252 90 35 -36

Canadian College Kanada

Canadian College Kanada

Canadian College Vancouver, British Columbia, Kanadada yer alan özel bir okuldur. Canadian College, Canada Language Council ve AILIA üyesidir. PELSA kurucu üyesi de olan Canadian College aynı zamanda University of Alberta’ nın dil okulu olarak İngilizce eğitim vermektedir.

Canadian College Vancouver şehir merkezinde bulunmaktadır.

Programlar

Genel ingilizce Programı : Haftada 24 saat olarak planlanan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve kelime bilgisi becerilerine yoğunluk verilir. Minimum katılım yaşı 18’dir. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre seçmeli derslerden de faydalanabilmektedir.

Yoğun ingilizce Programı : Haftada 30 saat olarak planlanan program süresi 4 -12 hafta arasında değişmektedir. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre seçmeli derslerden de faydalanabilmektedir.

Akademik Yıl Kursu : Bu programda İngilizce etkili bir şekilde anlatılırken, katılımcıların kişisel hedefler oluşturması da sağlanmaktadır.Oluşturulan hedefler danışmanlar tarafından takip edilir. Akademik yıl kursu 12 - 48 hafta arasında değişmektedir. 12 haftalık katılımcılara sertifika, daha uzun süreli katılımcılaraysa diploma verilmektedir.

İş İngilizcesi Programı : Bu program kariyer hedefi olan kişilerin İngilizce bilgisini geliştirmek üzere planlanmıştır. Bu programda genel İngilizce eğitiminin yanında sunum yapma ve mesleki ingilizce becerileri de kazandırılmaktadır.

TOEFL Hazırlık Kursu : Haftada 24 saat olarak hazırlanan programda öğrenciler sabah genel ingilizce eğitiminin ardından öğleden sonra TOEFL sınav hazırlık eğitimi alırlar.

Akademik Amaçlı İngilizce (Üniversite Transferi) :

CCEL ile University of Alberta' nın anlaşmaları gereği öğrenciler ingilizce eğitimlerini CCEL Vancouver kampusunda alırlar ve belirlenen seviyesine ulaştıktan sonra University of Alberta' nın lisans, sertifika veya diploma programlarına devam edebilmektedirler.

Konaklama ve Ek Ücretler

Öğrencilere aile yanı ve yurt olarak iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama tam pansiyondur, yurt yemeksizdir, ortak mutfak bulunmaktadır.

Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti ve havaalanı karşılama ayrıca ücretlendirilmektedir.

Canadian College- Kanada Kültür merkezi

Canadian Koleje ÜCRETSİZ Danışmanlık ve ÜCRETSİZ Başvuru için  Kanada Kültür Merkezi danışmanları ile iletişime geçiniz...Kanada'da Eğitim AL - Vatandaş OL !
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68895.7117
Euro6.37856.4041
Anket
Kanada'nın Hangi Şehrinde Eğitim Almak ve Yaşamak İstersiniz?
Enrollwithus
 Özel İngilizce Dersi

Kısa Bir
Süre İçin
İngilizce Özel Ders
Saati 85 TL
Toefl Özel Ders
Saati 95 TL
IELTS Özel Ders
Saati 95 TL


Kanada'da İngilizce
Saati 85 TL

 Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları  ve Kanada'da İngilizce Öğrenmek için Tıklayınız.

ETKİNLİKLERİMİZ
TWITTER
Kanada Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri
hakkında bilgi almak için Tıklayınız