• https://www.facebook.com/KanadaKultur?fref=ts
  • https://plus.google.com/+KanadaKültür
  • https://twitter.com/kanadakultur
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Kanada Work and Study

Work and study eğitimleri için Merkezimizle İletişime geçiniz.

0212 252 90 35 pbx

 Özel Ders İngilizce ve Özel Ders Fransızca için Merkezimizle İletişime geçiniz.  0212 252 90 35 pbx

FACEBOOK

Facebook Login JavaScript Example
You Tube

       Amerika Vizesi

Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları Başvurusu için
Tıklayınız
DUYURU: 01 Ekim 2014 Tarihi itibari ile Kanada Büyükelçiliği vize başvurularında türkçe sunulan evrakların Certified Olarak İngilizce'ye TERCÜME EDİLMESİNİ istemektedir. Aksi durumda Otomatik olarak vize başvurularının RED EDİLECEĞİ belirtilmiştir.Ayrıntılı Bilgi için bizimle iletişime geçiniz
                                           0 212 252 90 35 -36

Red River College Kanada

Red River College Kanada

Ayrıca Red River Community College (RRCC) olarak bilinen Red River Koleji (RRC), Winnipeg, Manitoba, Kanada'da bulunan bir devlet üniversitesidir. Yılda 200 derece, diploma ve sertifika programları ve 30.000 'den fazla kayıtlar ile uygulamalı öğrenme ve uygulamalı araştırma eyaletin en büyük enstitüleri arasında yeralmaktadır. Ödüllü öğretim ve sekiz kampüsleri arasında devlet-of-the-art ekipman eğitim sayesinde, Red River Koleji araştırma ve up-to-date müfredat tutmak için sanayi işletmeleri ile ortaklık yaparken, seçtikleri alanlarda lider olmak için öğrencilerini hazırlar. [

Üniversiteye devam eden ve uzaktan eğitim programlarına kayıtlı % 96 lisansüstü istihdam oranı ve 6.000 ve 8.000 öğrenci günlük katılmak oranı bulunmaktadır. % 93 lisansüstü memnuniyeti olan öğrenci sayısına sahiptir. Red River Koleji 29 ülkeden, yaklaşık 300 uluslararası öğrenciye her yıl ev sahipliği yapmaktadır.

Kolej gibi biyoteknoloji, inşaat esnaf, dijital multimedya, iş, havacılık, hemşirelik, mühendislik teknolojisi gibi alanlarda 100'den fazla tam zamanlı programları vardır.

Üniversitede bir yıllık sertifika, iki ve üç yıllık diploma, ortak lisans ve lisansüstü diploma programları gelişmiş olarak öğrencşlere sunmaktadır. İngilizce programları uluslararası öğrenciler için Ek Dil programları çerçevesinde her ay başlayacak şekilde hazırlanmıştır. En popüler programlar için öğrenim ve ilgili ücretleri yılda 7200 $ kadar 13.500 $ arasında değişmektedir.

 redriver koleji, kanada kültür merkezi

Red River Koleji' ne ÜCRETSİZ Danışmanlık ve ÜCRETSİZ Başvuru için  Kanada Kültür Merkezi danışmanları ile iletişime geçiniz...Kanada'da Eğitim AL - Vatandaş OL !
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68895.7117
Euro6.37856.4041
Anket
Kanada'nın Hangi Şehrinde Eğitim Almak ve Yaşamak İstersiniz?
Enrollwithus
 Özel İngilizce Dersi

Kısa Bir
Süre İçin
İngilizce Özel Ders
Saati 85 TL
Toefl Özel Ders
Saati 95 TL
IELTS Özel Ders
Saati 95 TL


Kanada'da İngilizce
Saati 85 TL

 Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları  ve Kanada'da İngilizce Öğrenmek için Tıklayınız.

ETKİNLİKLERİMİZ
TWITTER
Kanada Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri
hakkında bilgi almak için Tıklayınız