• https://www.facebook.com/KanadaKultur?fref=ts
  • https://plus.google.com/+KanadaKültür
  • https://twitter.com/kanadakultur
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Kanada Work and Study

Work and study eğitimleri için Merkezimizle İletişime geçiniz.

0212 252 90 35 pbx

 Özel Ders İngilizce ve Özel Ders Fransızca için Merkezimizle İletişime geçiniz.  0212 252 90 35 pbx

FACEBOOK

Facebook Login JavaScript Example
You Tube

       Amerika Vizesi

Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları Başvurusu için
Tıklayınız
DUYURU: 01 Ekim 2014 Tarihi itibari ile Kanada Büyükelçiliği vize başvurularında türkçe sunulan evrakların Certified Olarak İngilizce'ye TERCÜME EDİLMESİNİ istemektedir. Aksi durumda Otomatik olarak vize başvurularının RED EDİLECEĞİ belirtilmiştir.Ayrıntılı Bilgi için bizimle iletişime geçiniz
                                           0 212 252 90 35 -36

Neden Kanada Kültür Merkezi ?

 

Kanada'ya Eğitim, Göçmenlik ve Vize başvurularında Kanada ve Türkiye'nin lider organizasyonu olan Kanada Kültür Merkezi'ne hoşgeldiniz.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada kültürünün tanıtımı, bilgi ve ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen bir organizasyon olup yüksek standartlarda yaşam ve eğitim imkanı sunan Kanada’nın kültürel alanlarda tanıtımını hedeflemektedir. Kanada kültürünü, Kanada eğitimini ve Kanada'ya göçmenliği tanıtan, eğitim, yerleşim ve ziyaret amacıyla Kanada’ya gitmek isteyen herkese danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

Bilindiği gibi Kanada büyüme ve gelişimini, sahip olduğu çok uluslu göçmen nüfusa borçlu olan bir ülke konumundadır. Nitelikli nüfus, nitelikli yatırımcı, nitelikli işgücü ve tüketici artışı poltikasından yola çıkarak nitelikli bir göçmen alımı yapan Kanada, sürekli gelişen ekonomisi ve binlerce yeni iş alanı ile göçmenlere yeni bir hayat vaad etmektedir.

Son 7 yılda Kanada’ya giden öğrenci ve göçmen sayısında oldukça büyük artışlar söz konusudur, bu artış son dönem istatistiklerde %52 oranındadır. Kanada, ekonomik ve kaliteli eğitim almak isteyen herkes tarafindan popüler bir seçenek haline gelmektedir. Türk ögrenciler Kanada’da öncelikle lisans, yüksek lisans eğitimi ve dil eğitimi almak amacıyla başvurmaktadır. Bunun yanında lise ve sertifika programlarını tercih eden öğrencilerin sayısı da hızla artmaktadır.

Unutmayın !!! Kanada Kültür Merkezi, Kanada'daki yeni hayatınıza ve projelerinize köprü olmak için oluşturulmuş bir organizasyondur.


Kanada`da Dil okulu fiyatları (Kanada Yurtdışı Eğitim programları olan Kanada'da İngilizce ve Kanada'da Fransızca) ,Kanada'da lise, Kanada üniversite başvurusu, Kanada'da master, Kanada'da doktora, Kanada Göçmenlik Başvurusu, Kanada da Çalışma İzini ,Kanada Vize Başvurularınızla beraber merkezimizde Yabancı Dil Kursu ( İNGİLİZCE, FRANSIZCA, TOEFL, IELTS ) eğitimi almak icin bizimle temasa geçiniz.

info@kanadakultur.com.tr

 

Kanada'da Eğitim AL - Vatandaş OL !
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68895.7117
Euro6.37856.4041
Anket
Kanada'nın Hangi Şehrinde Eğitim Almak ve Yaşamak İstersiniz?
Enrollwithus
 Özel İngilizce Dersi

Kısa Bir
Süre İçin
İngilizce Özel Ders
Saati 85 TL
Toefl Özel Ders
Saati 95 TL
IELTS Özel Ders
Saati 95 TL


Kanada'da İngilizce
Saati 85 TL

 Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları  ve Kanada'da İngilizce Öğrenmek için Tıklayınız.

ETKİNLİKLERİMİZ
TWITTER
Kanada Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri
hakkında bilgi almak için Tıklayınız