• https://www.facebook.com/KanadaKultur?fref=ts
  • https://plus.google.com/+KanadaKültür
  • https://twitter.com/kanadakultur
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Kanada Work and Study

Work and study eğitimleri için Merkezimizle İletişime geçiniz.

0212 252 90 35 pbx

 Özel Ders İngilizce ve Özel Ders Fransızca için Merkezimizle İletişime geçiniz.  0212 252 90 35 pbx

FACEBOOK

Facebook Login JavaScript Example
You Tube

       Amerika Vizesi

Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları Başvurusu için
Tıklayınız
DUYURU: 01 Ekim 2014 Tarihi itibari ile Kanada Büyükelçiliği vize başvurularında türkçe sunulan evrakların Certified Olarak İngilizce'ye TERCÜME EDİLMESİNİ istemektedir. Aksi durumda Otomatik olarak vize başvurularının RED EDİLECEĞİ belirtilmiştir.Ayrıntılı Bilgi için bizimle iletişime geçiniz
                                           0 212 252 90 35 -36

Eğitim Danışmanlık Hizmetlerimiz

KANADA KÜLTÜR MERKEZİ EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

-Kanada Dil Okulları, Seçim ve Başvurusu ,

- Kanada Sertifika ve Diploma Programları Seçim ve Başvurusu,

- Kanada Lisans, Master ve Doktora Programları Seçimi, başvurusu ve takibi ,

- Kanada Yaz Okulları Seçim ve Başvurusu,kanada Üniversite, kolej, kanada ingilizce veya fransızca kursu basvuru formlarının hazırlanıp, başvurunuzun eksiksiz bir şekilde yapılması,

-Başvurunuzun takibi ,

-Kanada Vize başvurunuz icin gerekli evrakların hazırlanması ,

-Kanada'da Konaklama yerinizin ayarlanması

ÖN GÖRÜŞMEDE: Kanada Eğitim Danışmanlık Merkezi olarak Öğrenci ailesi ile ilk tanışma ve danışmanlık hizmetleri hakkında genel bilgilendirme aşamasından sonra, öğrencinin bireysel değerlendirmesini yapabilmek için gerekli olan formlar verilir ve ileriye dönük hedef ve beklentileri saptama konusunda aydınlatıcı ve yönlendirici bilgi alışverişinde bulunulur.

.BİREYSEL DANIŞMA: Kanada Eğitim Danışmanlık hizmetleri Öğrenci ve ailesi ile yapılan ön görüşmede elde edilen veriler değerlendirilir, nitelikler gözden geçirilir, tercihler ve planlar için tartışılır, başvuru ile ilgili temel bilgiler verilir, akademik hedefler ve zamanlamada öncelikler saptanır ve hazırlık safhasında nasıl bir hareket planı takip edileceği konusunda öneriler sunulur.

. ÖNERİLER: Öğrencinin bireysel ve akademik verileriyle ilgili geçmişi gözden geçirilir, kişisel ve mesleki ilgi alanları bir bütün olarak değerlendirilir, önerilecek olan uygun kolej ve üniversiteler dikkatli bir araştırma ile saptanır ve hazırlanan “Gelecek için Plan” raporu üzerinde karşılıklı görüşme yapılır.

. BAŞVURU SÜRECİNDE DANIŞMANLIK VE DESTEK:Kanada Eğitim Danışmanlık hizmetlerii Öğrencinin akademik gelişmesi sürekli olarak gözlenir ve yönlendirilir, alınması ve sunulması gereken testler için hazırlık konusunda tavsiyelerde bulunulur, başvuru formu ve essayler gözden geçirilir, son karar aşamasına kadar tüm aşamalarda destek verilir. 

. OKUL ZİYARET PROGRAMI: Kanada Eğitim Danışmanlık Departmanı Öğrenci için, okulu ziyareti sırasında gerçekleştireceği bireysel görüşmeler ile öğretim üyeleri ve danışmanlarla yapacağı konuşmalarda kullanacağı şekilde, durumuna en uygun olan kişisel bilgi föyü geliştirilir ve görüşme akışına hakimiyetini arttırmak için bir ‘görüşme provası’ yapılır.

. KİŞİSEL VE MESLEKİ DEĞERLENDİRME:Değerlendirmeye tabi tutulacak olan ve dikkatle seçilmiş bir dizi testin cevaplanmasından sonra öğrencinin eğitim hedefleri, vasıfları, kişiliği ve kişisel davranış biçimlerinin yanı sıra, mesleki ilgi alanları ve beklentilerinin saptandığı “Kişisel ve Mesleki Değerlendirme Raporu” hazırlanır. Raporun içeriğini tartışmak ve karşılıklı değerlendirilmesini yapmak üzere bir sonuç görüşmesi gerçekleştirilir. 

.ÖZEL İHTİYAÇ ALANLARINDA DESTEK: Öğrenci ve ailesi ile yapılacak görüşmelerin yanı sıra, mevcut veriler ve test sonuçları değerlendirilerek dikkatli ve detaylı bir çalışma yapılır ve öğrencinin özel ihtiyaç alanları saptanır. Uygun kurum ve programlar konusunda bilgi derlenir, başvurular konusunda yönlendirme çalışmaları ve danışman tavsiyeleri sunulur. Gerekli durumlarda program devam ettiği sürece yönlendirme ve destek sürdürülür.

.EĞİTİM DEVAM ETTİĞİ SÜRECE DESTEK: Öğrencinin eğitimi boyunca, her safhada danışmanlık hizmetleri verilerek uygulanacak programlar süresince tüm konularda devamlı destek olunur. Zamanı iyi değerlendirmek, hedefleri saptamak, ayrıca akademik ve sosyal açıdan adaptasyonu tam olarak sağlamak için yardımcı olacak tüm konularda yönlendirilir.

Not: Kanada eğitim almak istiyorsanız kanada dil okulları ( Kanada İngilizce dil kursu, Kanada Fransızca dil kursu) ,kanada MBA, kanada master,,kanada üniversite başvurusu, kanada yaz okulları veya kanada yaz kampı, Kanada Sertifika ve Diploma Programları, Kanada Lisans, Kanada Master, Kanada Doktora Programları ile ilgili tüm başvuruları için merkezimize başvurmanız gerekmektedir.

 

Kanada'da Eğitim AL - Vatandaş OL !
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68895.7117
Euro6.37856.4041
Anket
Kanada'nın Hangi Şehrinde Eğitim Almak ve Yaşamak İstersiniz?
Enrollwithus
 Özel İngilizce Dersi

Kısa Bir
Süre İçin
İngilizce Özel Ders
Saati 85 TL
Toefl Özel Ders
Saati 95 TL
IELTS Özel Ders
Saati 95 TL


Kanada'da İngilizce
Saati 85 TL

 Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları  ve Kanada'da İngilizce Öğrenmek için Tıklayınız.

ETKİNLİKLERİMİZ
TWITTER
Kanada Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri
hakkında bilgi almak için Tıklayınız