• https://www.facebook.com/KanadaKultur?fref=ts
  • https://plus.google.com/+KanadaKültür
  • https://twitter.com/kanadakultur
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Kanada Work and Study

Work and study eğitimleri için Merkezimizle İletişime geçiniz.

0212 252 90 35 pbx

 Özel Ders İngilizce ve Özel Ders Fransızca için Merkezimizle İletişime geçiniz.  0212 252 90 35 pbx

FACEBOOK

Facebook Login JavaScript Example
You Tube

       Amerika Vizesi

Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları Başvurusu için
Tıklayınız
DUYURU: 01 Ekim 2014 Tarihi itibari ile Kanada Büyükelçiliği vize başvurularında türkçe sunulan evrakların Certified Olarak İngilizce'ye TERCÜME EDİLMESİNİ istemektedir. Aksi durumda Otomatik olarak vize başvurularının RED EDİLECEĞİ belirtilmiştir.Ayrıntılı Bilgi için bizimle iletişime geçiniz
                                           0 212 252 90 35 -36

Kwantlen Politeknik Üniversitesi

Kwantlen Politeknik Kanada Üniversitesi  (Genellikle KPU olarak kısaltılır Surrey, Richmond, Cloverdale ve Langley bulunan kampüsleri ile British Columbia bir kamu derece veren lisans politeknik üniversitesidir. Kpu 20.000 öğrenci ve Metro Vancouver ilçe kapsayan dört konumlarda 1600 öğretim üyesi toplam British Columbia okullaşma tarafından büyük kanada üniversiteleri  kuruluşlarından biridir. Kpu Kanada'da sadece politeknik üniversitesi olarak faaliyet gösterir  ve 200'den fazla farklı programlarda lisans dereceleri, ön lisans, diploma, sertifika ve alıntılar da dahil olmak üzere lisans eğitimi vermektedir.

Üniversite kolej olarak yetki verilmiş olması önce, Kwantlen Politeknik Üniversitesi Kwantlen Koleji olarak kurulmuştur. 2008 yılında, eyalet hükümeti Kwantlen University College bir politeknik üniversitesi atama Üniversite Yasası değişiklik yapma niyetini açıkladı. Üniversiteye University College yeniden adlandırma mevzuatı 29 Mayıs 2008 tarihinde kraliyet onayını almış ve KPU  1 Eylül 2008 tarihinde Kanada Koleji yapısından sıyrılıp Kwantlen Politeknik Üniversitesi olarak faaliyete başladı.


Kpu Ayrıca KPU ile ortaklık halinde 24 Ekim 2008 tarihinde Üniversiteler ve Kolejler, Kanada (AUCC) arasında Derneği üyesi oldu . Üye olduğu diğer  kurumlar şunlardır: Uluslararası Üniversiteler Birliği (IAU), Kolejler ve Enstitüleri Kanada (CICan), Commonwealth Üniversiteler Birliği (ACU), Uluslararası Eğitim Kanada Bürosu (CBIE) ve Kanada University Press (CUP).

Globe and Mail Kanadalı Üniversitesi Raporu gibi öğretme ve öğrenme, kariyer hazırlığı, öğrenci memnuniyeti ve bilgi kalitesi gibi kategorilerde "B Aralığı A" sayısız dereceleri kazanç, Kanada genelinde kaydından üst ortaöğretim sonrası kurum göreceli arasında KPU sırada teknolojisi. Maclean'ın dergisinde yayınlanan Öğrenci katılımı Ulusal Anketi, öğrenci katılımı, eğitim uygulamaları ve eğitimin kalitesi göreceli üst Kanadalı kurumlar arasında KPU üst sıralarda listelendi.

Kwantlen Politeknik Üniversitesine ÜCRETSİZ Danışmanlık ve ÜCRETSİZ Başvuru için  Kanada Kültür Merkezi danışmanları ile iletişime geçiniz...
Kanada'da Eğitim AL - Vatandaş OL !
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68895.7117
Euro6.37856.4041
Anket
Kanada'nın Hangi Şehrinde Eğitim Almak ve Yaşamak İstersiniz?
Enrollwithus
 Özel İngilizce Dersi

Kısa Bir
Süre İçin
İngilizce Özel Ders
Saati 85 TL
Toefl Özel Ders
Saati 95 TL
IELTS Özel Ders
Saati 95 TL


Kanada'da İngilizce
Saati 85 TL

 Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları  ve Kanada'da İngilizce Öğrenmek için Tıklayınız.

ETKİNLİKLERİMİZ
TWITTER
Kanada Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri
hakkında bilgi almak için Tıklayınız