• https://www.facebook.com/KanadaKultur?fref=ts
  • https://plus.google.com/+KanadaKültür
  • https://twitter.com/kanadakultur
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Kanada Work and Study

Work and study eğitimleri için Merkezimizle İletişime geçiniz.

0212 252 90 35 pbx

 Özel Ders İngilizce ve Özel Ders Fransızca için Merkezimizle İletişime geçiniz.  0212 252 90 35 pbx

FACEBOOK

Facebook Login JavaScript Example
You Tube

       Amerika Vizesi

Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları Başvurusu için
Tıklayınız
DUYURU: 01 Ekim 2014 Tarihi itibari ile Kanada Büyükelçiliği vize başvurularında türkçe sunulan evrakların Certified Olarak İngilizce'ye TERCÜME EDİLMESİNİ istemektedir. Aksi durumda Otomatik olarak vize başvurularının RED EDİLECEĞİ belirtilmiştir.Ayrıntılı Bilgi için bizimle iletişime geçiniz
                                           0 212 252 90 35 -36

Neden Kanada

KANADA'DA EĞİTİM ALIN KANADA'LI OLUN

Her yıl onbinlerce Öğrencimiz okumak için yurtdışına çeşitli ülkelere gitmektedir. Avustralya, Malta, Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ülkelerin popüler olmasının yanı sıra öğrenciler yurtdışı eğitimlerinin yanısıra veya sonunda okudukları ülkede çalışma olanaklarına da bakmaktadır. Bazen öğrenciler okudukları ülkenin kültürüne adaptasyonu sağladıktan sonra o ülkede yaşama ve ülkenin vatandaşı olabilme fırsatını aramaktadırlar.

 

Birleşmiş Milletler  tarafından yapılan değerlendirmede son yıllarda Kanada dünyanın en refah düzeyi ve yaşanacak ülkeler sıralamasında ilk sırada yer aldı. Birleşmiş Milletler   Cemiyeti ; ülkelerin ekonomileri, yönetim, sağlık, güvenlik, eğitim düzeyi, kişisel özgürlük, sosyal yaşam, girişimcilik ile iş imkanları gibi kategorilerden oluşan kriterler ışığında ülke değerlendirmesini yapmaktadır. 

 

 

Dünyanın diğer ülkeleri ile kıyaslama yaptığımızda Kanada’da üniversite eğitim kalitesi  oldukça yüksek durumda olup, üniversite maliyetleri ve ülkede yaşam masrafı da diğer ülkelere oranlar oldukça uygun durumdadır.   

 

 

Ayrıca Kanada Devleti ülkede okuyan uluslararası öğrencilere bir fırsat sunuyor. Sunmuş olunan program ile Kanada Devleti CEC (Canadian Experience Class) ile öğrencileri ülkede tutmayı amaçlamaktadır. CEC programı sayesinde en az 2 yıl yüksek okul ya da üniversite düzeyinde bir program veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış öğrenciler Kanada’da en az bir yıl çalıştıktan sonra Kanada göçmenlik başvurusunu yapabilmekte vesürekli oturumlarını alabilmektedir. 

 

2008 senesi içerisinde oluşturulan bu program halen geçerli olup Kanada’da eğitimlerini tamamlamış dünyanın her tarafından gelen birçok uluslararası öğrencinin Kanada vatandaşı olmasına olanak sağlamıştır.

 

Kanada üniversiteleri ve yüksekokulları dünyanın birçok yerinden gelen international öğrencilere CEC (Canadian Experience Class) programı sayesinde eğitimleri tamamlandıktan sonra Kanada’da yerleşik oturum hakkı şansı sunuyor. 2008 yılından beri birçok uluslararası öğrenci mezunun Kanada’da oturum hakkına sahip olmasına izin veren CEC (Canadian Experience Class) programı Kanada’nın en önemli göçmenlik programı olmuştur.

 

 

Kanada’da okumak isteyen Türk öğrencilerin son yıllarda iyice popülaritesi artmış olan Kanada yüksekokullarını ve üniversitelerini tercih etmekte sayısı hızla artmaktadır. Kanada’da lisans ya da yüksek lisans öğrenimi görmüş olan öğrenciler CEC (Canadian Experience Class)  programı sayesinde isterlerse Kanada’da oturum hakkına sahip olup sonrasında ise Kanada Vatandaşı olabileceklerdir. 

 

KANADA’DA EĞİTİM ALIP SONRASINDA KANADALI OLMAK İÇİN MERKEZİMİZLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Kanada'da Eğitim AL - Vatandaş OL !
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68895.7117
Euro6.37856.4041
Anket
Kanada'nın Hangi Şehrinde Eğitim Almak ve Yaşamak İstersiniz?
Enrollwithus
 Özel İngilizce Dersi

Kısa Bir
Süre İçin
İngilizce Özel Ders
Saati 85 TL
Toefl Özel Ders
Saati 95 TL
IELTS Özel Ders
Saati 95 TL


Kanada'da İngilizce
Saati 85 TL

 Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları  ve Kanada'da İngilizce Öğrenmek için Tıklayınız.

ETKİNLİKLERİMİZ
TWITTER
Kanada Üniversiteleri

Kanada Üniversiteleri
hakkında bilgi almak için Tıklayınız